AGRO SHOW 2016

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

Z każdym rokiem staramy się, by Wystawa była coraz bardziej atrakcyjna zarówno dla wystawców jaki przybywających na nią rolników. Dlatego w każdej kolejnej edycji wprowadzamy wiele ulepszeń i nowości, dzięki czemu zwiedzanie AGRO SHOW staje się ławiejsze i bardziej komfortowe. Oto jakie udogodnienia i nowości czekać będa na zwiedzających w tym toku:

- pokazy maszyn w nowej formule; oprócz tradycyjnych pokazów na ringu ładowarek i opryskiwaczy odbędą się pokazy pługów na ringu i indywidualnych polach pokazowych,
- prezentacje ciągników na pasie głównym,
- Magazyn TYDZIEŃ - nagrywany na terenie AGRO SHOW,
- Strefa Juniora - plac zabaw dla dzieci,
- Wioska bezpieczeństwa,
- debata na temat rolniczego szkolnictwa zawodowego,
- mobilny bankomat,
- bezpłatny autobus z dworca i na dworzec PKP w Pobiedziskach,
- linie meleksowe na terenie Wystawy,
- AGRO SHOW Gra
-i wiele innych.

TECHAGRO BRNO

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Targi TECHAGRO, które będą się odbywać 3 - 7 kwietnia 2016 roku w Brnie.

To właśnie tam swoją Światową Premierę będzie miał nasz Nowy Produkt. 


Przez ponad dwadzieścia lat Targi TECHAGRO zyskały status prestiżowej imprezy i są obecnie jednym z czołowych i najważniejszych w Europie Środkowej wydarzeń, w swojej branży. Ich silną pozycję potwierdzają wyniki osiągnięte podczas ubiegłych edycji. Można zatem spodziewać się, że tegoroczna edycja osiągnie jeszcze większy sukces.

TECHAGRO:

największe targi rolnicze w Europie Środkowej
sprzęt rolniczy na blisko 70 tys. metrów kwadratowych
najnowsze trendy i technologie rolnicze
prezentacja większości marek wyposażenia rolniczego obecnych na czeskim rynku
duży udział zagranicznych uczestników, wystawcy z blisko 40 krajów
bogaty program towarzyszący prezentujący najnowsze trendy w branży oraz z udziałem renomowanych ekspertów
oczekiwana liczba ponad 100 tysięcy zwiedzających
Równolegle z targami weterynaryjnymi ANIMAL VETEX, leśnictwa i myślistwa SILVA REGINA oraz z targami BIOMASA koncentrującymi się na odnawialnych źródłach energii w rolnictwie i leśnictwie.

найти дилера

найти

>S113_MOD_MYMAPLOCATIONS_MIEJSCOWOSC W promieniu:

Портал для партнеров