SIMA 2017

 

Venez nous rencontrez lors du SIMA 2017 à Pars au Parc des Expositions de Villepinte.

Plus d'infos prochainement avec le numéro de stand et les nouveautés exposés

AGRO SHOW 2016

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

Z każdym rokiem staramy się, by Wystawa była coraz bardziej atrakcyjna zarówno dla wystawców jaki przybywających na nią rolników. Dlatego w każdej kolejnej edycji wprowadzamy wiele ulepszeń i nowości, dzięki czemu zwiedzanie AGRO SHOW staje się ławiejsze i bardziej komfortowe. Oto jakie udogodnienia i nowości czekać będa na zwiedzających w tym toku:

- pokazy maszyn w nowej formule; oprócz tradycyjnych pokazów na ringu ładowarek i opryskiwaczy odbędą się pokazy pługów na ringu i indywidualnych polach pokazowych,
- prezentacje ciągników na pasie głównym,
- Magazyn TYDZIEŃ - nagrywany na terenie AGRO SHOW,
- Strefa Juniora - plac zabaw dla dzieci,
- Wioska bezpieczeństwa,
- debata na temat rolniczego szkolnictwa zawodowego,
- mobilny bankomat,
- bezpłatny autobus z dworca i na dworzec PKP w Pobiedziskach,
- linie meleksowe na terenie Wystawy,
- AGRO SHOW Gra
-i wiele innych.

TECHAGRO BRNO

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Targi TECHAGRO, które będą się odbywać 3 - 7 kwietnia 2016 roku w Brnie.

To właśnie tam swoją Światową Premierę będzie miał nasz Nowy Produkt. 


Przez ponad dwadzieścia lat Targi TECHAGRO zyskały status prestiżowej imprezy i są obecnie jednym z czołowych i najważniejszych w Europie Środkowej wydarzeń, w swojej branży. Ich silną pozycję potwierdzają wyniki osiągnięte podczas ubiegłych edycji. Można zatem spodziewać się, że tegoroczna edycja osiągnie jeszcze większy sukces.

TECHAGRO:

największe targi rolnicze w Europie Środkowej
sprzęt rolniczy na blisko 70 tys. metrów kwadratowych
najnowsze trendy i technologie rolnicze
prezentacja większości marek wyposażenia rolniczego obecnych na czeskim rynku
duży udział zagranicznych uczestników, wystawcy z blisko 40 krajów
bogaty program towarzyszący prezentujący najnowsze trendy w branży oraz z udziałem renomowanych ekspertów
oczekiwana liczba ponad 100 tysięcy zwiedzających
Równolegle z targami weterynaryjnymi ANIMAL VETEX, leśnictwa i myślistwa SILVA REGINA oraz z targami BIOMASA koncentrującymi się na odnawialnych źródłach energii w rolnictwie i leśnictwie.

Trouver un revendeur

Trouvez un concessionnaire près de chez vous:

>Place W promieniu:

Accès Partenaire